Galeria

"Mały wielki człowiek"


To już nasz dziesiąty wyjazd…Miejsca:
- Termoli
- Asyż
- Rawenna (Mirabilandia)
- Ołomuniec (Morawy)

Opiekunowie: Krystyna Jarzyńska, Aleksander Rudziarczyk, Piotr Olszynka, Arkadiusz Kłosek.

Uczestnicy:
- Barańska Alicja (gim)
- Barczyk Artur (gim)
- Baron Jakub (zstio)
- Borowiecka Martyna (gim)
- Ćwięczek Paulina (gim)
- Dobruchowski Mateusz (gim)
- Dudek Kacper (zstio)
- Dziuba Jagoda (gim)
- Gościniak Kamil (gim)
- Klarenbach Magdalena (gim)
- Kocot Wiktoria (gim)
- Kostrzanowski Patryk (gim)
- Kostrzewa Dawid (gim)
- Krzemińska Klaudia (gim)
- Marny Magdalena (zstio)
- Mugaj Karolina (gim)
- Myszor Dawid (gim)
- Osadnik Mirosław (zstio)
- Ostapczuk Wiktoria (gim)
- Pieczyk Agata (zstio)
- Prokop Łukasz (zstio)
- Sopala Paulina (gim)
- Stoch Krystian (zstio)
- Strzoda Dawid (gim)
- Swoboda Aneta (gim)
- Szczyrba Piotr (zstio)
- Tlałka Angelika (gim)
- Tlałka Oliwia (gim)
- Twardowski Mateusz (gim)

Piosenki, które tworzyły nam podczas wyjazdu i projektuOpinie uczestników

"Tegoroczna wycieczka nauczyła mnie nowego rodzaju wrażliwości, której dotychczas nie potrafiłam w sobie odkryć. Jednocześnie odczuwam smutek i wdzięczność za tą niesamowitą szansę brania udziału w tak niezwykłym przedsięwzięciu. Te coroczne podróże za każdym razem dokładały pozytywną „cegiełkę” do mojej osobowości. Mam nadzieję, że w kolejnych latach akcja ta będzie kontynuowana i kolejni uczniowie będą dostrzegać piękno w rzeczach z pozoru zwyczajnych. Dziękuję „skromnym pomocnikom Aslana”, gdyż dzięki nim odkrywamy w sobie to co najlepsze."

Uczennica, kl. III Lab

"Tego dnia muzyka dla każdego z nas miała inne znaczenie, ale zawsze wiązała się ze stratą. Coś utraciliśmy, coś zyskaliśmy. Pożegnania nigdy nie przychodzą łatwo. Jesteśmy nowymi ludźmi, muzyka brzmi inaczej niż w dniu przyjazdu. Zawsze brzmi inaczej. Życie jest niekończącą się gonitwą. To był długi dzień. I musimy odjechać. Ale mogę przysiąc, że żadne z nas nie żałuje. Ponieważ coś pięknego jest w tej stracie. To ważne, żeby mieć coś, czego potem będzie brakować."

Martyna, kl. III a

"Cały tydzień we Włoszech był pełen wrażeń, jednakże minął zdecydowanie za szybko. Pomimo chwil zmęczenia utworzyły się cudowne wspomnienia. Tegoroczna ekipa również była wspaniała. Nie zabrakło śmiechu. Poznałam wiele nowych osób, z którymi mam nadzieję utrzymywać kontakt oraz przeżyłam kolejne cudowne chwile z osobami, które już znam. Był to mój drugi raz w Termoli i mam nadzieję, że nie ostatni."

Wiki, kl. II Lab

"Nic tak nie odświeża motywacji i nic tak nie inspiruje, jak wyjazdy takie jak ten. Luźno… nowi i starzy przyjaciele. "

Kacper, kl. I TiA

"Zero nudów, niezapomniane chwile oraz najlepsza ekipa. Wiele był dał, aby przedłużyć ten wyjazd."

Łukasz, kl. I TiA

"Wyjazd ten zapadnie mi na długo w pamięć. Nie miał słabych stron. Nigdy wcześniej nie zjadłem tyle włoskiego jedzenia. Na długo zapamiętam smak pizzy z ziemniakami."

Artur, kl. II b

"Po każdym wyjeździe do Termoli czuję się trochę zmieniony. Nie inaczej było tym razem. Nowi ludzie, nowe doświadczenia. Słowem, zmiana w najlepszym tego słowa znaczeniu."

Piotr, kl. II Lab

"Wyjazd, o którym trudno będzie mi zapomnieć. Było świetnie i mam nadzieję, że będę mógł ty przyjechać za rok. Poznałem nowych przyjaciół oraz poznałem parę nowych włoskich słów. Pozdrawiam."

Dawid K., kl. II b

"Ten wyjazd zapadnie mi na długo w pamięci, dał mi on możliwość głębszego poznania z kolegami z klasy oraz poznania nowych znajomych. Wspomnienia z tego wyjazdu będę długo wspominał, ponieważ były one unikalne. Takie jak „pan Mokebe”, „El Polacco”, „Jackie Chan” i wiele innych. Ogólnie to CALMO!"

Mirek, kl. I TiA

"Wyjazd bardzo mi się podobał i przez długi czas o nim nie zapomnę. Mogłem się świetnie bawić i poznać miejsca, w których jeszcze nie byłem. Chciałbym tu wrócić za rok."

Dawid S., kl. II b

"Ten wyjazd zapamiętam na długo. Bardzo mi się podobało i mam nadzieję, że za rok kolejny wyjazd się odbędzie."

Oliwia, kl. II b

"Wyjazd bardzo mi się podobał. Dzięki niemu zyskałam nowe znajomości i wiele wspaniałych wspomnień. Mam nadzieję, że za rok się to powtórzy."

Karolina, kl. II b

"W Termoli czuć taką wyjątkową atmosferę, o której nie da się zapomnieć. Między innymi dlatego tak bardzo lubię tu jeździć. Ten wyjazd dostarczył mi mnóstwo nowych, niepowtarzalnych wspomnień, nowych znajomości oraz zapas najlepszych ciastek na najbliższy miesiąc. Mam nadzieję, że za rok również uda mi się pojechać."

Magda, kl. II b

"Wyjazd bardzo mi się podobał. Było wiele ciekawych atrakcji m.in. wycieczka do Asyżu, Mirabilandii i wiele więcej. Z niecierpliwością czekam na przyszłoroczną podróż."

Mateusz, kl. III a

"Bardzo podobała mi się wycieczka do Włoch. Nie mogę się doczekać powtórki za rok. Poznałem wielu wspaniałych ludzi. Będę długo wspominał ten wyjazd."

Patryk, kl. III c

"Długo będę wspominać ten wyjazd. Kocham atmosferę, która tu panuje. Poznałam wiele wspaniałych ludzi, z którymi mam nadzieję będę utrzymywać kontakt. Odzyskałam przyjaciółkę i zwiedziłam przepiękne miejsca. Bardzo dziękuję, że mogłam tu być."

Angela

"Wycieczkę uznaję za bardzo udaną. Prze ten tydzień doświadczyłem wiele niezapomnianych wrażeń i poznałem wielu nowych ludzi. Oprócz poznania Asyżu, można było wypocząć na plaży. Tę wycieczkę zapamiętam na długo i czekam na kolejną, w której znów doświadczę „ducha Termoli”. Grazie mille za wycieczkę."

Mateusz, kl. III c

"W Termoli panuje wyjątkowa atmosfera. To dzięki niej każdy chce tu wracać. Wszystkie wyjazdy wspominam bardzo dobrze i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę."

Paulina, kl. III a

"Wyjazd do Termoli to rzecz na którą ja czekam cały rok. Panuje tu atmosfera, której nie da się opisać. To, że wiele z nas chce tam wrócić pokazuje, że te wyjazdy są pełne atrakcji i wspomnień."

Klaudia, kl. III b

"Atmosfera w Termoli jest inspirująca. Uwielbiam zwiedzać włoskie miasteczka. Są przepiękne. Te wyjazdy uzależniają swoją atmosferą. Ogólnie było fajnie. Polecam :) "

Wiktoria, kl. III b

"Wyjazd oceniam bardzo dobrze. Będę przez długi czas wspominał rzeczy i wydarzenia z wyjazdu do Termoli w Italii. Podczas całego pobytu organizacja była na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie było pyszne. Niesamowite towarzystwo. Pico bello, calmo!"

Krystian, kl. I TiA

"Wyjazd do Termoli zaliczam do udanych. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Ten tydzień zapadnie w mojej pamięci na zawsze. Zwiedziłam wiele cudownych miejsc, których pewnie nigdy bym nie zobaczyła, gdyby nie ten wyjazd. Był to mój pierwszy wyjazd, ale mam nadzieję, że nie ostatni do Termoli"

Agata, kl. II Lab

"„Ucieczka” o 1:00 nad morze zbliża do ludzi."

Kuba, kl. I TiA